ACO HEALTHY KITCHEN

Překvapivá ingredience zdravé kuchyně. Mezi ACO produkty a zdravou kuchyní existuje přímé spojení.

Klient
ACO


L&B služby
Strategie & Art-direkce & Komunikace


Popis
Pro ACO Building Drainage jsme připravili globální strategii a kreativní koncept pro segment komerčních kuchyní. Podstatou strategie je repozicovat ACO z dodavatele stavebních prvků na partnera pro profesionální gastro. ACO toho dosáhne tak, že se připojí k tématu zdravé kuchyně, resp. profesionální komunitu překvapí tím, co všechno zdravou kuchyni vytváří. Vycházíme z premisy, že nutričně zdravé jídlo nestačí. Zdravá kuchyně by měla dbát na udržitelnost, zdraví celého dodavatelského řetězce – tedy od ingrediencí přes provoz až po odpadní hospodářství. Kreativní koncept a art-direkce kampaně má za cíl překvapit. V prvním kroku překvapujeme netradičními vizualizacemi, které spojují ACO produkty se zdravými ingrediencemi. V druhém kroku překvapuje tím, že mezi ACO produkty a zdravými ingrediencemi opravdu existuje přímé spojení, tedy že ACO opravdu dělá kuchyni zdravější. Kampaň komunikačně stojí na krátkém image spotu, který spojuje téma zdravé kuchyně s ACO výrobky. Na image spot navazuje přímá komunikace a komunikace na sociální sítích.


Spolupráce
Vizualizace: Studio Marvil ↗
Produkce spotu: NICE.film ↗

Kampaň komunikačně stojí na krátkém image spotu, který spojuje téma zdravé kuchyně s ACO výrobky. Na image spot navazuje direct komunikace a digitální kampaň.
Kreativní koncept a art-direkce kampaně má za cíl překvapit. V prvním kroku překvapujeme netradičními vizualizacemi, které spojují ACO produkty se zdravými ingrediencemi. V druhém kroku překvapuje tím, že mezi ACO produkty a zdravými ingrediencemi opravdu existuje přímé spojení, tedy že ACO opravdu dělá kuchyni zdravější.
¯\_(ツ)_/¯