ACO HR kampaň

Stabilní a smysluplné zaměstnaní v ACO: HR kampaň zaměřená na rozšíření povědomí a brand image v regionu.

Klient
ACO Industries k.s.


L&B služby
Strategie & Art-direkce & Web design


Popis
Pro ACO Industries k.s. jsme navrhli strategii a HR komunikační kampaň zaměřenou na rozšíření povědomí o značce. Stabilní a smysluplné zaměstnaní. To jsou dvě zásadní kvality, které lidé na Vysočině hledají. Vypadají samozřejmě, nicméně v dnešní nejisté době samozřejmé nejsou ani náhodou. ACO Industries si v tomto ohledu nemusí nic vymýšlet. Tři dekády stabilního růstu, vývoj mezd, rozvoj areálu, zlepšování pracovního prostředí… to jsou důkazy, o které se ACO může opřít co do stability. Kompetenční centrum, HygieneFirst, patenty a inovace, podpora lokální komunity, den otevřených dveří, cesta vody, šance do života... to jsou důkazy, o které se ACO může opřít co do smysluplnosti. Vizuálně identita plně respektuje korporátní identitu ACO tak, abychom zůstali kompatibilní s globální komunikací společnosti.


Odkazy
Web: pribyslav.aco ↗

Stabilní a smysluplné zaměstnaní. Lidé v regionu hledají stabilní a smysluplnou práci a ACO ji dokáže nabídnout. Vše, co potencionální zaměstnanci potřebují vidět a slyšet, je obsažené v našem sdělení.
Dynamické kompozice fotografií jsou zasazené do čistého layoutu, který je doplněný o přímočaré sdělení. Celek působí důstojně, věrohodně a zároveň dostatečně odlišně od záplavy lokálních inzerátů.
¯\_(ツ)_/¯