ACO ShowerDrain

Překvapivě jednoduchá specifikace, instalace a údržba. Překvapivě jednoduchý ShowerDrain S+.

Klient
ACO Passavant GmbH


L&B služby
Strategie


Popis
Pro ACO Passavant GmbH jsme připravili globální strategii & kampaň pro uvedení nového sprchového žlabu ShowerDrain S+ na trh. Celá kategorie se potýká s tlakem na cenu a kvalitu na straně jedné, chronickým nedostatkem času na straně druhé. ACO produkt je na první pohled podobný své konkurenci, nicméně na druhý pohled ACO nabízí celou řadu chytrých detailů, které instalatérům a zákazníkům zjednodušují práci, šetří čas. ACO produkt řeší relevantní problémy, jen potřebuje získat dostatek času a pozornosti k tomu, aby svůj přínos mohl vysvětlit. Kreativní koncept spojuje instalační benefity a uživatelskou přívětivost pod jedno úderné sdělení „překvapivě jednoduchý ShowerDrain S+“. Sdělení dokáže vzbudit zvědavost zákazníků, a ACO tak získává jejich pozornost. Kreativní koncept je rozvinutý do dvou příběhů. První zdůrazňuje uživatelské výhody, druhý výhody instalační.


Spolupráce
Produkce spotu: NICE.film ↗
Fotografie: Dušan Tománek


Odkazy
Web: aco-haustechnik.de/aco-showerdrain-splus ↗

Kreativní koncept spojuje instalační benefity a uživatelskou přívětivost pod jedno úderné sdělení „překvapivě jednoduchý ShowerDrain S+“. Sdělení dokáže vzbudit zvědavost zákazníků, a ACO tak získává jejich pozornost. Koncept je rozvinutý do dvou příběhů tak, aby reflektoval problémy zvolených cílových skupin.
Image spoty podporuje online kampaň a tištěné materiály. B2B komunikace je znovu rozdělená do dvou linií: komunikace namířená na koupelnová studia a komunikace namířená na instalační firmy.
¯\_(ツ)_/¯