AVAGER

IT společnost z Brna, která redefinujeme standard v rychlosti a jednoduchosti digitalizace obchodování.

Klient
Avito s.r.o.


L&B služby
Strategie & Branding & Komunikace


Popis
Pro Avito jsme připravili repozicování značky a novou vizuální identitu spojenou se změnou názvu společnosti. Nový název společnosti je Avager, nová byznys ambice společnosti zní: stát se uznávaným partnerem pro největší B2B firmy na CZ a DE trhu. Avager toho chce dosáhnout tím, že redefinuje standard v rychlosti a jednoduchosti digitalizace obchodování. Avager pozicujeme jako dospělou IT firmu, která svou nabídkou a brand image patří do korporátního světa. Koncept značky vychází z abstraktního písmene „a“ promítnutého do mřížky 3 x 3, které tvoří jednoduchý a zároveň dynamický a modulární tvar. Motiv modularity a pohybu dále rozvíjíme ve vizuální identitě značky. Červená barva odkazuje na rychlost a dynamiku. Dynamické modulární prvky podtrhují systematičnost a robustnost Avager produktů. Ilustrace a art-direkce fotografií znovu odkazují k rychlosti a digitalizaci. Ve výsledku vzniká dospělá identita, která Avageru pomůže proniknout do nových segmentů, na nové trhy.


Spolupráce
Animace: Michal Černý

Koncept značky vychází z abstraktního písmene „a“ promítnutého do mřížky 3 x 3, které tvoří jednoduchý a zároveň dynamický a modulární tvar. Motiv modularity a pohybu dále rozvíjíme ve vizuální identitě značky.
Design systém vychází ze stejných principů jako koncept značky. Logické rozmístění informací, čistý layout a dynamické modulární prvky podtrhují systematičnost a robustnost Avager produktů.
¯\_(ツ)_/¯