Cisek

Právní poradenství. Tečka.

Klient
AK Cisek


L&B služby
Strategie & Branding & Komunikace


Popis
Nová strategie značky a vizuální identita pro Cisek, právní kancelář specializující se na podporu podnikání a byznysu. Cisek v každém projektu spojuje hluboké odborné znalosti práva, analýzu a individuální přístup. Díky tomu se klienti mohou jednoduše, bezpečně a informovaně rozhodnout, čemu se věnovat a co nechat stranou. Cisek definuje odhodlání spojovat právo a zákaznický vhled na té nejvyšší úrovni. Právě proto jsme se společně rozhodli značku prezentovat coby „právní poradenství, které rozumí právu i Vám“. Logotyp odkazuje na tradici v oboru a zároveň reflektuje určitou přímočarost a energii. Cisek je ultimátní tečka za problémy. Tečka. Brand idea a design komunikace rozvíjí téma spojení businessu a práva. Cíleně prezentujeme dva pohledy, otevíráme prostor k diskuzi a zamyšlení. Výrazná typografie doplněná o koláž je přímočarý způsob, jak spojit dvě témata, úhly pohledu, právo a business. Nová strategie a vizuální identita je shrnutá v kompletních brand standards dostupných on-line.


Spolupráce
Prototypování logotypu: OomType ↗

Cisek je právní kancelář, která v každém projektu spojuje hluboké odborné znalosti práva, analýzu a individuální přístup. Cisek definuje odhodlání spojovat právo a zákaznický vhled na té nejvyšší úrovni, a právě proto jsme se společně rozhodli značku prezentovat coby „právní poradenství, které rozumí právu i Vám“. Tečka.
Logotyp odkazuje na tradici v oboru a zároveň reflektuje určitou přímočarost a energii. Cisek je ultimátní tečka za problémy, správné řešení. Tečka.
Brand idea a design komunikace rozvíjí téma spojení businessu a práva. Cíleně prezentujeme dva pohledy, otevíráme prostor k diskuzi a zamyšlení. Výrazná typografie doplněná o koláž je přímočarý způsob, jak spojit dvě témata, úhly pohledu, právo a business.
Nová strategie a vizuální identita je shrnutá v kompletních brand standards dostupných on-line. ¯\_(ツ)_/¯