KONICA MINOLTA

Klient

Konica Minolta Business Solutions Czech s.r.o.


L&B služby

Strategie & Branding & Komunikace


Popis

Pro Konica Minolta Business Solutions Czech jsme připravili strategii, branding a komunikační podporu konference zaměřené na téma praktického využití Microsoft 365. Cílem eventu bylo zvýšit povědomí o nabízených službách, rozšířit vnímání Konica Minolta značky směrem k odbornému poradenství v oblasti Microsoft 365 technologií.

Pozicování kampaně vzešlo ze společných workshopů a diskusí. Konica Minolta není IT dodavatel, ale průvodce změnou. KM svým klientům pomáhá realizovat změnu tak, aby výsledek respektoval jak business procesy, tak firemní kulturu. Nejsilnější konkurenční výhodou adopce & rozvoje M365 od KM je fakt, že celý proces stavíme klientovi na míru. To klientům šetří čas a peníze, resp. zajišťuje efektivní využití M365 předplatného. Název konference je zároveň klíčovým sdělením celé kampaně. Jak digitální transformace, tak M365 jsou pro cílovou skupinu zajímavé sami o sobě a není tedy třeba message nějak „dokrašlovat“. RETHINK EFFICIENCY jako podpůrné sdělení otevírá možnost mluvit o efektivním využití M365. Jako klíčový vizuál jsme zvolili abstraktní 3D tvar, který symbolizuje digitální transformaci a zároveň svou formou připomíná tok informací.

Účast konference, feedback účastníků a marketingové výsledky předčili všechna očekávání. Můžeme tedy s klidem konstatovat, že se celá kampaň povedla.

Název konference je zároveň klíčovým sdělením celé kampaně. Jak digitální transformace, tak M365 jsou pro cílovou skupinu zajímavé sami o sobě a není tedy třeba message nějak „dokrašlovat“.
Jako klíčový vizuál jsme zvolili abstraktní 3D tvar, který symbolizuje digitální transformaci a zároveň svou formou připomíná tok informací.
Účast konference, feedback účastníků a marketingové výsledky předčili všechna očekávání. Můžeme tedy s klidem konstatovat, že se celá kampaň povedla.