NEXT STUDIO

Spojuje architekturu a udržitelnost, protože moderní stavby můžou být jak užitečné, tak udržitelné.

Klient
NEXT–STUDIO


L&B služby
Strategie & Branding & Web design


Popis
NEXT–STUDIO je architektonické studio z Brna, které spojuje architekturu a udržitelnost. Vizí studia je výrazně omezit emise skleníkových plynů a dopad architektury na životní prostředí. Proto se studio soustředí na to, jak smysluplně spojit architekturu s udržitelností. Zakládající členové studia jsou přesvědčeni, že nemusí dělat kompromisy. Moderní architektura může být jak užitečná, tak prokazatelně udržitelná. Značku NEXT–STUDIA pozicujeme tak, aby zapadla do světa architektury a zároveň se v rámci kategorie dostatečně odlišila. Komunikace značky chytře spojuje architektonické kvality s udržitelnými přínosy. Vizuální koncept značky vychází z motivu spojení. Spojujeme objekty, slova, významy, typografii, barvy... svět architektury s udržitelností. Ve výsledku vzniká originální vizuální jazyk, který spojuje racionální tvary s organickými detaily.


Spolupráce
Web development: webstein ↗


Odkazy
Web: next-studio.eu ↗

Značku NEXT–STUDIA pozicujeme tak, aby zapadla do světa architektury a zároveň se v rámci kategorie dostatečně odlišila. Komunikace značky chytře spojuje architektonické kvality s udržitelnými přínosy.
Vizuální koncept značky vychází z motivu spojení. Spojujeme objekty, slova, významy, typografii, barvy... svět architektury s udržitelností. Ve výsledku vzniká originální vizuální jazyk, který spojuje racionální tvary s organickými detaily.
¯\_(ツ)_/¯