SEDLAKOVA LEGAL

Partner pro společnosti v pohybu, kterým tradiční statické právní služby nestačí.

Klient
SEDLAKOVA LEGAL


L&B služby
Strategie & Branding & Web design


Popis
Měli jsme možnost pracovat na repozicování a redesignu SEDLAKOVA LEGAL. Hned od počátku bylo celému týmu jasné, že SEDLAKOVA LEGAL dělá věci jinak. Společně jsme došli k závěru, že svět nepotřebuje další advokátní kancelář se sídlem v historickém centru, koženými křesly a vševědoucími právníky. České prostředí potřebuje aktivní, moderní, responzivní právní poradenství. Proto jsme brand pojali jako vyzyvatele. SEDLAKOVA LEGAL je partner pro společnosti v pohybu, kterým tradiční statické právní služby nestačí. Koncept značky vyjadřuje téma responzivity pomocí bublin, které volně odkazují na konverzaci. Komunikace značky díky tomu vybízí k dialogu, responzivně reaguje na své okolí.


Spolupráce
Animace: Michal Černý
Web dev: Dactyl Group ↗


Odkazy
Web: sedlakovalegal.cz ↗

SEDLAKOVA LEGAL je responzivní právní poradenství, partner pro společnosti v pohybu. Koncept značky vyjadřuje responzivitu pomocí bublin, které volně odkazují na konverzaci, chat. Kompozice lze dynamicky skládat tak, aby komunikace responzivně reagovala na své okolí.
Motiv konverzace (chatu) se prolíná celou identitou. Cílem je ukázat, že SEDLAKOVOU LEGAL primárně zajímá způsob, jakým může svým klientům pomoct.
¯\_(ツ)_/¯