TUGI

Inovativní zdravotnický prostředek, který lidem usnadňuje aplikaci léků z předplněných injekčních stříkaček.

Klient
TUGI


L&B služby
Strategie & Branding & Komunikace


Popis
Pro TUGI jsme připravili redesign a rozšíření identity značky. TUGI je inovativní zdravotnický prostředek určený k usnadnění aplikace léků z předplněných injekčních stříkaček. TUGI díky své promyšlené konstrukci umožňuje snadno vložit kompatibilní injekci a následně jistě a bezpečně lék aplikovat. Jednoduše řečeno: TUGI lidem zpříjemňuje život. Je navržený tak, aby ho dokázala použít jakákoli ruka: drobná ženská i velká mužská. Identita značky tuto kvalitu dál přenáší a podporuje tím, že pracujeme s měkkými příjemnými barvami, oblými rohy a fotografií, která ukazuje výrobek v různých rukou, resp. situacích. Tento lidský, přívětivý rozměr doplňuje přímočarý layout a typografie tak, abychom zároveň odkázali na důvěryhodnost a robustnost designu.


Spolupráce
Fotografie: Filip Beránek ↗


Odkazy
Web: tugi.cz ↗

TUGI lidem zpříjemňuje život. Koncept značky je postavený na přívětivosti produktu. Pracujeme s měkkými barvami, oblými rohy a fotografií, která ukazuje výrobek v různých rukou, resp. situacích.
Přívětivé barvy a fotografie jsou zasazené do uniformního layoutu s přímočarou typografií tak, aby značka jako celek působila dospěle a důvěryhodně.
¯\_(ツ)_/¯