VR Vitalis

Identita a web design pro VR Vitalis

Klient
VR Life s.r.o.


L&B služby
Strategie & Branding & Komunikace


Popis
Pro VR Vitalis jsme vytvořili novou vizuální identitu, web design a následně zastřešili vývoj webových stránek. VR Vitalis Pro vystupuje a komunikuje jako průvodce, propojující svět virtuální reality se světem rehabilitace. V centru našeho zájmu není technologie, ale člověk. Právě proto klademe důraz na vývoj a spolupráci s předními lékaři a fyzioterapeuty. Hlavním motivem identity je trajektorie pohybu, který člověk vykonává při cvičení ve virtuální realitě. Linka, oblé rohy a fotografie kladoucí důraz na autenticitu – to jsou typické nosné prvky identity VR Vitalis Pro. Linka, podobně jako symbolika loga, odkazuje na trajektorii pohybu vykonávanou při cvičení ve virtuální realitě. Oblé rohy symbolizují digitální aplikace. Fotografie lidí vnáší do značky lidskost a empatii. Design loga reflektuje jak pohyb, tak skutečnost, že VR Vitalis nabízí aplikaci. Trojúhelník znázorňuje dynamiku pohybu vykonávaného při cvičení. Svítivě zelený podklad a zaoblené rohy odkazují na digitální svět aplikací. Symbol je doplněný o logotyp VR Vitalis Pro s zaoblenými typografickými detaily.


Spolupráce
Web development: Karsten Systems ↗

Hlavním motivem identity je trajektorie pohybu, který člověk vykonává při cvičení ve virtuální realitě. Linka, oblé rohy a fotografie kladoucí důraz na autenticitu – to jsou typické nosné prvky identity VR Vitalis Pro.
Linka, oblé rohy a fotografie kladoucí důraz na autenticitu – to jsou typické nosné prvky identity VR Vitalis Pro. Linka, podobně jako symbolika loga, odkazuje na trajektorii pohybu vykonávanou při cvičení ve virtuální realitě.
Design loga reflektuje jak pohyb, tak skutečnost, že VR Vitalis nabízí aplikaci. Trojúhelník znázorňuje dynamiku pohybu vykonávaného při cvičení. Svítivě zelený podklad a zaoblené rohy odkazují na digitální svět aplikací. Symbol je doplněný o logotyp VR Vitalis Pro s zaoblenými typografickými detaily.
¯\_(ツ)_/¯