WIDEDIMENSION

Specialista na rozšířenou realitu. Technologii, která lidem rozšiřuje představivost, a tím jim zjednodušuje rozhodování.

Klient
WideDimension


L&B služby
Strategie & Branding & Web design


Popis
Pro společnost zabývající se komerčním využití rozšířené reality (AR) jsme vypracovali strategii & koncept značky založený na myšlence, že rozšířená realita jako technologie lidem fakticky rozšiřuje představivost, a tím zjednodušuje rozhodování. AR jako technologie je z pohledu implementace a smysluplného využití pro mnoho firem stále složité téma. WideDimension to chce změnit a nabídnout AR jako službu na míru, která svým zákazníkům pomůže s implementací a smysluplným využitím AR. Komunikace značky se soustředí na hlavní přínos: AR lidem rozšiřuje představivost, a tím zjednodušuje rozhodování. Koncept značky odkazuje na motiv rozšířené reality tím, že použitím perspektivy a výrazného gradientu vytváříme čitelný a unikátní symbol písmene D, které zároveň navozuje iluzi 3D prostoru, rozšiřuje představivost. Vizuální identita dále rozvíjí motiv rozšířené představivosti tím, že stejně jako logo vytváří iluzi prostoru v 2D aplikacích.


Spolupráce
Dima Straphev ↗

Komunikace značky se soustředí na hlavní přínos: AR lidem rozšiřuje představivost, a tím zjednodušuje rozhodování. Koncept značky odkazuje na motiv rozšířené reality tím, že použitím perspektivy a výrazného gradientu vytváříme čitelný a unikátní symbol písmene D, které zároveň navozuje iluzi 3D prostoru, rozšiřuje představivost.
Vizuální identita dále rozvíjí motiv rozšířené představivosti tím, že stejně jako logo vytváří iluzi prostoru v 2D aplikacích.
¯\_(ツ)_/¯